© כל הזכויות שמורות
2004 - היום
משרד ורטואל // דיגיטל
הידעתם ...

עדיין אין לעסק שלך נוכחות סולידית בערוצי האינטרנט והדיגיטל? מתקשה ליישר קו עם המתחרים?

הכירו את שירות ה- 360° שלנו! פתרון מקיף, כולל ושוטף לבית העסק: מיתוג אלקטורני, מדיה חברתית, אפליקציות פתרוניות, קידום ופרסום ממוקד וניהול מקצועי!

למידע והצטרפות, צרו קשר איתנו היום.

 

ייעוץ ובניית אסטרטגיות ותוכניות דיגיטליות ואינטרנטיות

 

כצעד ראשוני ומהותי בעולם העסקים של היום, כל אחד אשר ברצונו להתחיל כעצמאי, וחלק אינטגרלי בהליך הצלחת בית העסק, עליו לתכנן ולבנות תוכנית עסקית מותאמת אך ורק לבית העסק עצמו.

אחד מאבני היסוד של התוכנית העסקית הזו הינו תכנון, בנייה והטמעת אסטרטגיה ותוכנית דיגיטלית ואינטרנטית. בעידן האינטרנט והדיגיטל ואבולוציית הטכנולוגיה הבלתי נגמרת, כל בית עסק אשר איננו נמצא בערוצים הדיגיטליים השונים הוא אינו נמצא כלל. אינו מיישר קו עם שאר המתחרים, ואינו משתף את האחרים בחדשנות, במוצרים ובשירותים שלו. הוא מפספס כל לקוח פוטנציאלי וכל עסקה. ללא תוכנית פעילות מורחבת בעולמות האינטרנט והדיגיטל לא יהיה פתרון יעיל ומקיף וזה יפגע בהצלחת בית העסק בטווח הקצר והארוך.

מטרת האסטרטגיה והתוכנית הדיגיטלית הינה כנ"ל:

  • תכנון ושרטוט תוכנית מפורטת לטווחים השונים בהתאם
  • חקר, ניתוח, ודיאגנוסטיקה רחבה לגבי המעגל וסביבת העסק
  • איתור וקביעת ערוצים דיגיטליים חיוניים שונים בהתאם למטרת הגדלת אחוזי הצלחה
  • הקצאת זמן, משאבים ותקציבים נדרשים וקביעת תדירות הפעילות
  • בניית אסטרטגיה, יישום, וליווי מקצועי לכל אורך התוכנית
  • בחירת שירותים מתאימים שונים לחשיפה, מיתוג, פרסום, קידום, שיווק, פתרונות מהותיות, שירותים מתאימים, ועוד
  • ניתוח תוצאות שונות של כל פעילות, הפקת מסקנות, מחקירם מעמיקים של מילות מפתח, ערוץ דיגיטלי, אינטראקציית גולשים, מתחרים, תחום, מוצר, שפה, אזור גיאוגרפי
  • שדרוג והוספת שירותים ואלמנטים ותקציבים ככל שנדרש לפי יעדים והצלחה

 
למי מיועד שירות זה? משרדנו פיתח פורמולות שונות כדי לתת מענה מקיף וכולל לכל פניה אשר תהיה. אם אתה בעל עסק או כלכלן או יועץ עסקי או רואה חשבון, משרדינו מתמחה במתן שירות זה עם הרבה ניסיון, כלים טכנולוגיים מתקדמים, אנשי מקצוע וניתוח מעמיק ללא פשרות מבחינת איכות, מקצוענות, תוכנית, ליווי ומוצר סופי. כמו כן, ללא מתחרים בהקשר שירות זה.